~~HOŞGELDİNİZ~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sailor Moon:The Last War

4 posters

Sailor Moon:The Last War Empty Sailor Moon:The Last War

Mesaj  Kai Suzuke Cuma Ocak 11, 2008 10:36 pm

Kızlar tam da her şeyin bittiğini sanmışlardı.Ama aslında daha her şey yeni başlıyordu.Özellikle Kai?nin gelişi ve kızların güçlenmesi bunun işaretiydi.Peraklet?i yendikten sonra tam bir dram ortadaydı.Bir şekilde zaman geriye akmıştı ve bu olay yüzünden Kai ve Minako evlenememişlerdi.Bunun sebebi ise yeni düşmanlarıydı.Kendini DR.CHAOS olarak tanıtan adam yıllardır peşinden koştuğu hedefini gerçekleştirmeye an meselesi kalmışken işinden kovulmuş.Bunun üzerine de bu işlere başlamıştı.Yani insanları klonlayıp onlara kara güçler katarak insanlığa zarar vermekti.Bu zararın işareti de Kai ile Minako?nun düğünlerinde olur.Düğün gecesi dünyaya gelmeye hazırlanan kızlar,Kai ve Mamoru büyük bir şokla karşı karşıya kaldılar.Dünyaya gelirken büyük bir güç onlara etki etmiş ve bunun sonucunda da zaman geriye akmıştı.Ama zihinleri hala yerindeydi.Dünyada da işler kötü gidiyordu.
Kai:Bu da ne böyle?Bize ne oldu?
Rei:Bunu ben de anlamadım.En son büyük bir ışın kütlesi üzerimize çarptı ve bir şekilde zaman geriye aktı.
Hotaru:Evet Rei haklısın ben bu zamanı daha önce de yaşamıştım.
Mamoru:Benim korktuğum zamanın geri dönmüş olması sebebiyle geçmişteki bizlerin bizimle karşılaşması.
Kai:O zaman bunun nedenini bulmamız lazım.
Bu değişikliğin nedenini bulmaya çalışan kızlar bir ipucu buldular.Ami bu konuyu araştırırken ilginç bir şeyle karşılaştı.Ami?nin buluntusuna göre şu an bulundukları zaman yaşanmış fakat kimse bunun farkında değildi.
Ami:Bu her neyse çok garip bir şey.Şu an yaşadığımız zaman aslında çoktan yaşanmış ama bunu kimse bilmiyor yani bir bakıma buradaki insanlaın beyinleri silinmiş.
Rei:Peki bunun bize o gün çarpan ışıkla ilgisi varmı?
Ami:Evet var.Asıl ilginç olan bize çarpan ışığın dünyadan geliyor olması.
Minako:Ne?Dünyadan mı bunlara hiç şaşırmadım ama bu gerçekten olağanüstü.
Kai:O zaman Setsuna ve ben bir zaman yolculuğuna çıkmamız gerekecek.
Minako:N?olur Kai dikkat edin kendinize seni seviyorum.
Kai:Ben de seni aşkım.Zaman bizi evlendirmese de benim tek aşkım sensin!
Ve giderler.Setsuna savaşçıya dönüşür.Zaman kapısını açar.İkisi de zaman içinde dolaşırken aradıkları şeyi bulmaları uzun sürmez.Aradıkları şeyi Peraklet?i öldürdükleri zamanda bulurlar.
Kai:Demek zamanla oynayan sendin.
DR.CHAOS:En sonunda buldunuz beni eh artık ölecek olmanız ne kötü.
Buradan sonra işler iyice karışır.Kai?yi öldüren DR.CHAOS tam Setsuna?yı öldürecekken bir hamle ile kaçar.Ama işin kötü yanı Setsuna zaman içinde kaybolur.Kızlar ise haberi Haruka sayesinde alır.Setsuna?nın Haruka?ya bıraktığı gezegen sinyali haberi verir.
Setsuna:Haruka!Başımız belada Kai öldü burada kendini DR.CHAOS diye tanıtan biri var.Her şeyi o yapmış.Minako?da gümüş kapının anahtarını kullanmalıymış.Kai?nin son sözleri bunlardı.
Minako bunu öğrenince yıkılır.Ama her şeyde olduğu gibi bunda da bir umut vardı.DR.CHAOS ise Galaxia ve Peraklet?i tekrar diriltmeye kararlıydı.Böylece gücüne güç katmayı umuyordu.İki gün sonra Minako ve kızlar güneş krallığına gelirler.Eski kral Raion?a durumu bildirirler.Raion oğlunun öldüğüne fazla üzülmez çünkü Kai?yi geri getirmenin bir yolu vardır.
Raion:Kai?yi geri getirmek çok kolay.Bu 1000 yılda bir olan güneş tohumunun gücüne bağlı.Eğer tohum büyük bir çiçek verirse Kai çok kısa zamanda aramızda olacak.
Bunu duyan Minako sevinçten ağlar.Ama tohumun çiçek açmasına daha bir ay vardır.Bu zaman içinde de DR.CHAOS Galaxia ve Peraklet?i tekrar diriltir.
Peraklet:DR.CHAOS sana minnetarım kral Kai?den intikamımı almam için şans verdin bana.
Galaxia:Ben de ablama katılıyorum DR.CHAOS, kraliçe Serenity?den intikamımı alacağım.
DR.CHAOS:O zaman işe başlayın.Dünyaya salın kötlüğünüzü.Ha ha ha!
Bunun üzerine Galaxia ve Peraklet dünyaya saldırmaya başlar.Bizim kızlar bunu öğrenince hemen duruma el koymak isterler bunu yapmak o kadar kolay değildir.Kızlar uzun bir süre savaşırlar ama geri çekilmek zorunda kalırlar.Çünkü savaşta Usagi?yi kaybederler.
Minako:Lanet olsun!Niye biz?Bunun olmasını hangimiz isterdik.Hepsi benim yüzümden oldu.
Rei:Minako ne demek bu!Olayın senle hiçbir alakası yok senin dediğine bak.
Minako:Peki ne yapacağız ha!Söyle bana Rei Usagi olmadan ne yapacağız?
Minako ağlarken Ami Usagi?yi geri getirmenin bir yolunu bulmuştur.
Ami:Kızlar bu kadar üzülmeyin.Usagi?yi geri getirmenin bir yolu var.Hatırlıyor musunuz ilk savaşta kraliçe Beryl?i güçlerimizi birleştirerek yenmiştik ve sadece beş kişiydik.Şimdi bir tek Usagi yok ve Usagi?yi geri getirmenin yolu da güçlerimizi birleştirerek gümüş kristali canlandırmak.
Minako:E hadi ne duruyoruz o zaman?
Aradan bir ay geçmiştir.Kızlar güneşe geri giderler.Kral Raion onları mutlu bir biçimde karşılar.
Raion:Kızlar müjde!Tohum hiç beklemediğim kadar büyük bi çiçek verdi.Bunun özsuyu üç tane Kai?yi canlandıracak güçte.
Minako:O zaman bununla Usagi?yi tekrar uyandırabiliriz.
Ami:Ama önce güçlerimizi birleştirip gümüş kristali yeniden ortaya çıkarmamız lazım.
Sarayın bahçesinde tüm kızlar elele verip güçlerini birleştirirler.Ve mucize eseri gümüş kristal ortaya çıkar.
Minako:Yaşasın işte mucize bu!
Raion:Minako bana gümüş kapının anahtarını verir misin?
Minako:Tabi ki.
Raion:Bu anahtarın gizemini çözememiş olman şaşırtıcı.Bu anahtar Kai?nin kalp kristalini içinde barındırır.Aynı zamanda gökkuşağı kristali de bu anahtarın içindedir.
Minako:Gerçekten çok mutluyum.Bir anda olay bizim lehimize döndü.
Kral Raion gücünü kullanarak anahtarı açar.Kızlardan gümüş kristali yere koymalarını ister.Kızlar kristali koyar.Kral Raion?da Kai?nin gökkuşağı kristalini gümüş kristalin yanına koyar.Güneş çiçeğinin özsuyundan birer damla kristallerin üzerine damlatır ve kristaller parlamaya başlar.
Minako:Olacak galiba!
Minako tam bunu derken kristaller Usagi ve Kai?ye dönüşür.Gerçekten bir mucizeydi bu.
Kai:E yani baba bende bunu bekliyordum.
Minako:Aşkım!En sonunda buradasın neler oldu neler Galaxia ve Peraklet tekrar uyandılar.
Kai:Peki Setsuna?ya ne oldu?
Haruka:Maalesef o zaman tünelinde kayboldu.
Kai:Açılın şöyle!
Kai kristalini çıkarıp göğe tutar ve?
Kai:Zaman tüneli içinde barındırdığın gezegen savaşçısını bana geri ver!
Bunu söyledikten sonra Setsuna?da geri döner ve grup tamamlanır.Bundan sonra işin zor tarafı başlar.Büyük bir hışımla dünyaya dönen grubumuz hemen savaşa atılırlar.Usagi Galaxia?yı,Kai?de Peraklet?i öldürür.Bundan sonra gariplikler başlar.Önce üç ışık grubu geri döner sonra Cibiusa.
Yaten:Kızlar durumu haber alıp hemen geldik.
Usagi:Peki niye?
Seiya:Prenses Kakyuu Galaxia tarafından öldürüldüğünden beri gezegenimizde huzur kalmadı.Bu yüzden dünyada kalmaya karar verdik.
Yaten:Böylece biz de güçlerimizle size katkıda bulunabiliriz.
Kai:İşte bu çok iyi bir haber.Aramıza tekrar hoş geldiniz çocuklar.
Artık savaş vakti gelip çatmıştı.Belki bu dünyanın son günüydü belki de en iyi günü.Bunu bizim kahramanlarımız belirleyecekti.
Kai:Hazır mısınız kızlar?
Yaten:Ya biz çocuklar?
Herkes:Evet!
Bu haykırıştan sonra DR.CHAOS dünyaya iner ve savaşı başlatır.
DR.CHAOS:Hadi Kai şu kızları çek de sen ve şu üç arkadaşınla hesaplaşalım.
Kai:Peki bunu sen istedin!Kızlar bizi biraz yalnız bırakır mısınız?
Minako:Kai sensiz asla olmaz bunu yaz bir yere oldu mu?Ben bir yere gitmiyorum!
DR.CHAOS:Kai ne oldu eşine söz geçiremiyor musun ne yazık!Ben de seni çok sert biri sanmıştım.
Kai:Önemli olan dünyanın huzuru seni aptal.Senin içinde sevgi denen mucize olmadığı için bu duyguyu anlayamazsın.Peki Minako sen kal.
Ama diğer kızlar da duruma seyirci kalamazdılar.Bu yüzden de DR.CHAOS şeytani planını ortaya atıp kızları bir şekilde tuzağa düşürdü ve savaş dışı bıraktı.Ama Kai bunu DR.CHAOS?un yanına bırakamazdı.Kai?de buna karşılık DR.CHAOS?un tüm zebanilerini yok etti.
DR.CHAOS:İyi bir hamle ama onlar benim için önemli değil ama dostların yanında olamadığında bakalım ne yapacaksın?
Kai:Ha ha!DR.CHAOS sen daha beni tanıyamamışsın.Ben bu sahneyi Peraklet?i öldürmeden önce de yaşadım.
DR.CHAOS:Ama unutma.Benim gücüm Peraklet?in ki kadar düşük değil.Yani o kadar güçlüyüm ki Peraklet?i öldükten sonra tekrar dirilttim.
Kai:İster ondan güçlü ol istersen başa çıkılamayacak kadar güçlü ol yinede seni yenebilecek güçteyim sersem herif.
DR.CHAOS buna çok kızdı ve üç ışık grubunu da etkisiz hale getirdi.Kai?nin tam da umudu kalmadı derken birden Minako?dan büyük bir ışık yükseldi.Sanki yeniden canlanıyor gibiydi.Venüs savaşçısı kıyafeti birden güneş prensesi kıyafetine dönüştü.Kai şaşkınlık içindeydi.
Kai:Ama bu nasıl olur.Bu bir mucize!Annemin gücü sana nasıl geçti?
Minako:Unutma, Kai gümüş kapının anahtarından biri bende.Baban bana anahtarın gizeminden söz etti.Güneş krallığından herkesin bu anahtarda kalp kristali varmış.Zaten bizde seni böyle geri getirdik.
DR.CHAOS:Kahretsin gizem çözülmüş!
Kai:O zaman güçlerimi kullanabilirim artık.Gökkuşağı kristali hayat gücünle cansız ne varsa geri getir!
Kai?nin gücü sayesinde tüm kızlar ve üç ışık geri döner.Ve asıl savaş bundan sonra işler bizimkilerin lehine döner.
Kai:Bakalım bundan sonra ne yapacaksın DR.CHAOS?
DR.CHAOS:Ne mi yapacağım.Tabi ki kaçacağım.
Minako:Hayır bunu yapamayacaksın.Venüs sevgi ışını güneş gibi parla!
Minako ışığı attığında DR.CHAOS yerinden kıpırdayamaz.Bundan sonra iş Usagi?ye düşer.
Usagi:Ayın iyileştirici gücü harekete geç!
Bunun sayesinde de DR.CHAOS bu olayları başlatmadan önceki haline döner ve kehanet bu sefer gerçekleşir.Hikayenin sonu budur işte herkes mutlu olur ve kısa süreliğine de olsa savaşmazlar.
Kai Suzuke
Kai Suzuke
Moderatör
Moderatör

http://suzukespace.niceboards.net

Sailor Moon:The Last War Empty Geri: Sailor Moon:The Last War

Mesaj  flamesniper_rei C.tesi Ocak 12, 2008 9:22 pm

woww süper yazmışın bayıldım*.*

flamesniper_rei
yeni üye
yeni üye

Sailor Moon:The Last War Empty Geri: Sailor Moon:The Last War