~~HOŞGELDİNİZ~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aquamarin Li Lumieré

2 posters

Aquamarin Li Lumieré Empty Aquamarin Li Lumieré

Mesaj  Aquamarin Salı Ocak 29, 2008 8:13 pm

Taklitlerimden sakının Razz Ohayooooo güzel site halkı ben Aquamarin ama beni Aqua,Aqua-hime,Aqua-girl,Aquamarin Li Lumiere veya bunun gibi bir çok değişik isimle tanıyor olabilirsiniz ama ben kısaca Aqua-chan ^^ Yaklaşık 3 hafta öcne kayıt olmama rağmen bir türlü gelmek bilmeyen aktivasyon mesajı yüzünden başka bir oturum açtım ve bu sonunda oldu bu nedenle beni suçlayamassın kai Razz Her neyse işte kısaca ben..

Aqua cadısı yada Aqua pisisi ^^ İyi Aqua yada kötü Aqua bu size kalmış Very Happy Benimle anlaşırsanız uslu bir pisicik olurum ama aramız bozulursa cadılık yaparım ona göre Very Happy Yinede herşeyin konuşularak çözülebileceğinden yanıyım heheheh neyse..

Hikayeler yazarım,çizimler yaparım,yıldızlara bakarım yüzerim hoplar zıplar atlar koşar oynar ben buyum Very Happy Yada şöyle bir seçenek daha var dalga geçerim,küçümserim,kavga ederim vb. dedim ya iyi aqua kötü aqua herşey dengedeee Very Happy

Kai nerdesinnn göremiyorum seni uzun süredir söz verdin unuttum sanma tatilde sezonu gönderecektin yerim valla msn den başının etini Very Happy

Site çok güzel olmuş ama ufak bir tavsiye versem kızarmısınız acaba bana Razz Fazla şatafatlı olmuş gibi Shocked Bide çok zorlandım siteye girerken yukarıdaki resimleri bulana akdar isterseniz size bu konularda yardımcı olabilirim bu konuda kim görevliyse umarım buraya bakar ve benimle iletişime geçer ^^

Neyse burada sizinle birlikt olmaktan mutluyum tabi burada benim anlatmamla olmaz siz benimle yaşadıkça bunu anlayacaksınız ^^ Herese iyi eğlenceler arkadaşlar...
Aquamarin
Aquamarin
yeni üye
yeni üye

Aquamarin Li Lumieré Empty Geri: Aquamarin Li Lumieré

Mesaj  ayışığı Çarş. Ocak 30, 2008 9:23 am

hoşgeldin canım sitenin yetkilisi ben oluyorum.resimleri anca bu kadar küçültebildim ona dua edin yoksa dev gibi olabilirdi.zaten mouse ile resim üzerine getirdiğinizde home,calendar bilmem ne çıkıyor ismi hiiiçç boşuna hepsine teker teker bakmayın.neyse yeniden hoşgeldin sitede iyi eğlenceler (bu arada aktivasyon mesajı önemsiz mesajlara geliyor)
ayışığı
ayışığı
Admin
Admin

https://anime-manga.yetkinforum.com

Mesaj  Aquamarin Çarş. Ocak 30, 2008 1:26 pm

Evet önemsiz mesajlarada en az 20 kere baktım ama yoktu maalesef Very Happy Bu arada resimlerin üzerine gelince yazıların çıktığını biliyorum ve teker teker bakmaktan kastım oku onların üzerinde gezdirmekti ^^ resimlerin altınada yazıalbilir bunlar bu konuda yardımcı olmaktan çok mutlu olurum neyse aranıza hoşbuldum ^^
Aquamarin
Aquamarin
yeni üye
yeni üye

Mesaj  ayışığı Perş. Ocak 31, 2008 3:11 pm

yaaa şimdi şöle anlatayım sana zaten site yeniden yenilenecek bugün yani başka bir anime ile ilgili bir görünüme sahip olacak.o yüzden şimdi uğraşmayayım onla.boş boşuna kendimi heba etmeyeyim.zaten değişmek için az bir süresi kaldı şimdi resimleri ayarlıyorum zaten
ayışığı
ayışığı
Admin
Admin

https://anime-manga.yetkinforum.com